AA-PA3NS90
Арт:
081188
  • Гарантія
    12 міс.
  • Стан
    Новий
  • Колір
    чорний
  • Роз'єм
    5,5 x 3,0 mm
Взаємозамінність Samsung 10645
  • Потужність
    90 W
  • Напруга
    19 V
Немає у наявності
  • Потужність
    90 W
  • Напруга
    19 V
Є у наявності
    90 W
    19 V