Блок живлення для ноутбука Samsung 30W 14V 2.14A 6.5x4.4mm SG301406544 REPLACEMENT
  • Потужність:
    30 W
  • Напруга:
    14 V
  • Сила струму:
    2,14 А
Немає у наявності
Код:
SG301406544
Арт:
059065
  • Гарантія
    12 міс.
  • Стан
    Новий
  • Колір
    чорний
  • Роз'єм
    6,5 x 4,4 mm
Взаємозамінність Samsung 04347
  • Потужність
    42 W
  • Напруга
    14 V
Немає у наявності
  • Потужність
    42 W
  • Напруга
    14 V